شبکه تلویزیون ایران

ITN

شبکه تلویزیون ایران ، برای چهل سال گذشته در خدمت جامعه فارسی زبان آمریکای شمالی ، اروپا ، آفریقا و خاورمیانه بوده است. برنامه های تلویزیونی ما از طریق شبکه پیشرفته ماهواره ها به مخاطبان هدف ما می رسند.
شبکه تلویزیون ایران مستقر در لس آنجلس به عنوان یک تلویزیون ماهواره ای غیر سیاسی و غیر مذهبی بیش از 2 میلیون بیننده در آمریکای شمالی دارد و بیش از 160 میلیون فارسی زبان می توانند آن را در سراسر جهان تماشا کنند. در طی این سالها این تلویزیون به یکی از پربینده ترین  شبکه های تلویزیونی فارسی زبان به ویژه در ایران در دیگر کشورهای اطراف و خلیج فارس تبدیل شده است.  برنامه های این تلویزیون شامل مصاحبه های خبری جهانی با حرفه ها و صنعت سرگرمی از جمله کنسرت ها و جدیدترین فیلم ها در ایالات متحده و در سراسر جهان است.
روش منحصر به فرد سرگرمی و مصاحبه های آموزنده ITN نه تنها بینندگان جامعه فارسی بلکه بینندگان حرفه ای جهانی را به خود جلب می کند. ITN مفتخر است که مؤثرترین وسیله ارتباط بین تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان نه تنها در جامعه فارسی زبانان است بلکه بسیاری از صنایع غیر فارسی زبان نیز این رسانه را برای تبلیغ  محصولات و خدمات خود برگزیده اند. موفقیت ITN به دلیل توانایی در جذل مخاطبین از همه رده های سنی و همه گروه های قومی است